В Ужгородській публічній бібліотеці відбувся перегляд та обговорення фільму «ФОРТЕЦЯ МАРІУПОЛЬ. ОРЕСТ».

27 березня в Ужгородській публічній бібліотеці відбувся перегляд та обговорення фільму «ФОРТЕЦЯ МАРІУПОЛЬ. ОРЕСТ».
Фортеця Маріуполь — це цикл фільмів, побудованих на відеодзвінках до воїнів, які були оточені російською армією у Маріуполі на заводі «Азовсталь».
Присутні на заході студенти Ужгородського музичного фахового коледжу імені   Д. Є. Задора  з цікавість переглянули  та обговорити короткометражну стрічку, яка змушує  задуматись  кожного. Крім того модераторка кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA при ГО Центр культурних ініціатив «Фортеця Унг» Лариса Шувалова розповіла студентам про «Гідність, права і свободи людини і громадянина», які закріплені Конституцією України.