1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською

  • Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.

  • Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

  • Екскурсія до бібліотеки

  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»


Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською

2 квітня в Ужгородській публічній бібліотеці відбулась зустріч з чудовою людиною, письменницею, книжковою блогеркою, засновницею і модераторкою літературного клубу Оксамитки у київській книгарні-кав'ярні "Закапелок", івент-менеджеркою видавництва НК Богдан, авторкою містично-фентезійного роману "Еля", оповідань і віршів у колективних збірках Оксамиткою Блажевською.
На зустрічі присутні ознайомилися з надзвичайно цікавою творчістю Оксамитки. Письменниця поділилася спогадами, коли саме  почала писати, хто мав вплив на її творчість, цікаві історії з блогерського життя. Оксамитка також розповіла, як вона веде популярні соціальні мережі Інстаграм та Тік Ток, завдяки яким популяризує книги та читання серед дітей та молоді. 
На заході пані Оксамитка презентувала і свою книгу «Еля». 
На зустріч завітала відома письменниця  Наталія Дурунда, яка привітала пані Оксамитку та побажала подальших успіхів на творчій ниві.  
Насамкінець Оксамитка Блажевська подарувала для бібліотеки книгу з автографом.
 

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі