1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською

  • Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.

  • Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

  • Екскурсія до бібліотеки

  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»


В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла екологічна гра «Від екології довкілля до екології душі».

Серед глобальних проблем людства одне з основних місць за своєю значимістю у розвитку цивілізації займають екологічні. На жаль, більшість населення планети не переймається ними, не задумується, що поступово знищуючи флору і фауну, забруднюючи воду, повітря, ґрунти, ми позбавляємо себе життєво необхідних умов існування, тобто знищуємо нашу Землю, а цим – і себе. Сьогодні досить гострою є проблема екологічного просвітництва. І, тому бібліотекарі Ужгородської публічної проводять заходи з цієї тематики. Так, сьогодні, 17 квітня в Ужгородській публічній бібліотеці пройшла екологічна гра «Від екології довкілля до екології душі».

 Бібліотекар читального залу  розповіла про екологічно-небезпечні речовини та про вплив людства на довкілля.  Студенти  Ужгородського музичного фахового коледжу імені   Д. Є. Задора переглянули відеоролик Стіва Катса «Man» про негативний вплив людини на природу , що прозводить до глобальних катастроф людства.

      Щоб перевірити знання про охорону навколишнього середовища  студенти взяли участь у  конкурсі «Зробимо планету чистішою»,  де студенти передавали глобус , відповідаючи на питання : «Що я зможу робити, щоб планета стала чистішою?»,  та екологічний брейн-ринг з гаджетами.

    Найактивніші  учасники заходу отримали сертифікати за участь у конкурсі.

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі