![В Ужгородській публічній бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/449044055_877149604446323_7512627945517060574_n.jpg)
![Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/0103a0b8-e5f4-4c29-a068-115f52bd9501.jpg)
![Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/428147181_831357905699168_3357860567890776406_n.jpg)
![Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/395275344_760587656109527_6750927871582325198_n.jpg)
![Екскурсія до бібліотеки](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/380889951_737716958396597_1817137167647384204_n.jpg)
![Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/334950543_3363204393929320_6378854898517394141_n 1.jpg)
-
В Ужгородській публічній бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок "Life Skills
-
Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською
-
Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.
-
Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"
-
Екскурсія до бібліотеки
-
Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»
В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла екологічна гра «Від екології довкілля до екології душі».
Середа, 17 квітня 2024
Серед глобальних проблем людства одне з основних місць за своєю значимістю у розвитку цивілізації займають екологічні. На жаль, більшість населення планети не переймається ними, не задумується, що поступово знищуючи флору і фауну, забруднюючи воду, повітря, ґрунти, ми позбавляємо себе життєво необхідних умов існування, тобто знищуємо нашу Землю, а цим – і себе. Сьогодні досить гострою є проблема екологічного просвітництва. І, тому бібліотекарі Ужгородської публічної проводять заходи з цієї тематики. Так, сьогодні, 17 квітня в Ужгородській публічній бібліотеці пройшла екологічна гра «Від екології довкілля до екології душі».
Бібліотекар читального залу розповіла про екологічно-небезпечні речовини та про вплив людства на довкілля. Студенти Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д. Є. Задора переглянули відеоролик Стіва Катса «Man» про негативний вплив людини на природу , що прозводить до глобальних катастроф людства.
Щоб перевірити знання про охорону навколишнього середовища студенти взяли участь у конкурсі «Зробимо планету чистішою», де студенти передавали глобус , відповідаючи на питання : «Що я зможу робити, щоб планета стала чистішою?», та екологічний брейн-ринг з гаджетами.
Найактивніші учасники заходу отримали сертифікати за участь у конкурсі.
-
Публічна інформація
-
Громадський інформаційний простір