1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською

  • Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.

  • Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

  • Екскурсія до бібліотеки

  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»


В Ужгородській публічній бібліотеці пройшов майстер-клас з живопису «Автопортрет».

14 травня в Ужгородській публічній бібліотеці пройшов майстер-клас з живопису «Автопортрет».  Майстер-клас проводив викладач Закарпатської академії мистецтв Євген Цап.
Викладач розповів присутнім, що саме автопортрет  з’явився, як конкретний жанр, тільки в епоху Відродження. Але спочатку бажання написати самого себе було швидше потребою  стати  частиною мистецтва,  закарбувавши свій образ в роботі.  Лише згодом автопортрет стає засобом відображення роздумів, настроїв, світосприйняття і, загалом, віддзеркаленням внутрішнього та зовнішнього світів  митця,  способом показати найважливіше собою і через себе.
На заході під керівництвом професійного художника присутні познайомилися з цим особливим жанром і створили свій портрет у власному стилі.
 

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі