• В Ужгородській публічній бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок "Life Skills

В Ужгородській публічній бібліотеці пройшов майстер-клас з живопису «Автопортрет».

14 травня в Ужгородській публічній бібліотеці пройшов майстер-клас з живопису «Автопортрет».  Майстер-клас проводив викладач Закарпатської академії мистецтв Євген Цап.
Викладач розповів присутнім, що саме автопортрет  з’явився, як конкретний жанр, тільки в епоху Відродження. Але спочатку бажання написати самого себе було швидше потребою  стати  частиною мистецтва,  закарбувавши свій образ в роботі.  Лише згодом автопортрет стає засобом відображення роздумів, настроїв, світосприйняття і, загалом, віддзеркаленням внутрішнього та зовнішнього світів  митця,  способом показати найважливіше собою і через себе.
На заході під керівництвом професійного художника присутні познайомилися з цим особливим жанром і створили свій портрет у власному стилі.