• Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською

• Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.

• Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

• Екскурсія до бібліотеки

• Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

• В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

Працівники Ужгородської публічної бібліотеки провели інформативно - профілактичну акцію спрямовану проти тютюнопаління.

31 травня у всьому світі проводиться міжнародна акція по боротьбі з курінням – Всесвітній день без тютюну, тобто день, вільний від тютюнового диму. Він був встановлений в 1988 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) на 42 сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я. За статистичними даними, Україна займає одне з перших місць в Європі за кількістю курців.

В Україні склалася особливо небезпечна ситуація щодо активного поширення тютюнопаління у молодіжному середовищі.

Напередодні цієї дати працівники Ужгородської публічної бібліотеки провели інформативно - профілактичну акцію спрямовану проти тютюнопаління.

Під час заходу бібліотекарі спілкувалися  з  молоддю про вплив тютюнопаління на організм людини та про те, як позбутися цієї шкідливої звички.

Організатори заходу переконані, що відмовитись від тютюнопаління не просто, але можливо! Якщо хоч одна людина замислилася над цим захворювання та зробила вибір на користь здорового способу життя, то ця акціє була недаремною!