• В Ужгородській публічній бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок "Life Skills

Працівники Ужгородської публічної бібліотеки провели інформативно - профілактичну акцію спрямовану проти тютюнопаління.

31 травня у всьому світі проводиться міжнародна акція по боротьбі з курінням – Всесвітній день без тютюну, тобто день, вільний від тютюнового диму. Він був встановлений в 1988 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) на 42 сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я. За статистичними даними, Україна займає одне з перших місць в Європі за кількістю курців.

В Україні склалася особливо небезпечна ситуація щодо активного поширення тютюнопаління у молодіжному середовищі.

Напередодні цієї дати працівники Ужгородської публічної бібліотеки провели інформативно - профілактичну акцію спрямовану проти тютюнопаління.

Під час заходу бібліотекарі спілкувалися  з  молоддю про вплив тютюнопаління на організм людини та про те, як позбутися цієї шкідливої звички.

Організатори заходу переконані, що відмовитись від тютюнопаління не просто, але можливо! Якщо хоч одна людина замислилася над цим захворювання та зробила вибір на користь здорового способу життя, то ця акціє була недаремною!