• В Ужгородській публічній бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок "Life Skills

Про "особисті кордони" говорили в Ужгородській публічній бібліотеці

У затишній атмосфері Ужгородської публічної бібліотеки, волонтери Ужгородської міської організації ТЧХУ знову організували захід Life Skills, спрямований на розвиток життєвих навичок. І  тема сесії була дуже важливою, а саме : «Особисті кордони».

Особисті кордони — це невидимі лінії, які ми малюємо навколо себе, щоб захистити своє фізичне, емоційне та психічне благополуччя. Вони визначають, ким ми є, що ми відстоюємо і що ми готові (або не готові) прийняти від інших. Учасники сесії дізналися: що таке «особисті кордони»? З чого починається становлення особистих кордонів? Які різновиди кордонів бувають і чому вони взаємопов’язані? Як коректно відмовити людині та що робити, коли ваші кордони порушують?

А також виконували вправи, що допомагали їм визначити власні особисті кордони.

В процесі обговорення вони зрозуміли, що ці кордони унікальні для кожного і важливо пам’ятати про своє право відповісти "так" або "ні".

Сесія залишила всіх задоволеними та була пронизана цікавим спілкуванням.