• В Ужгородській публічній бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок "Life Skills

Екскурсія до бібліотеки – нові враження і нові знайомства!

Традиційно не перший рік першокурсники вперше приходять на екскурсію до Ужгородської публічної бібліотеки.
11 вересня до бібліотеки завітали студенти першого курсу Ужгородського музичного фахового коледжу імені   Д. Є. Задора із  викладачем циклової комісії «Загальноосвітні, гуманітарні та соціально-економічні дисципліни»  Мургою Оксаною Василівною.
 Бібліотекарі гостинно зустріли екскурсійну групу. Більшість студентів відвідували бібліотеку вперше. Першокурсники виявили зацікавленість та увагу до цього заходу.
Директор бібліотеки розповіла історію створення першої публічної бібліотеки міста, ознайомила студентів із правилами користування бібліотекою, фондами абонементу та  читального залу, а також розповіла про сайт бібліотеки, соціальні мережі та особливості користування з електронним каталогом.
Бібліотекар читального залу розповіла про заходи та цікаві творчі акції, які проходять у читальному залі.
 Особливий захват у відвідувачів екскурсії викликала наявність вільного доступу до Wi-fi, а також можливість спілкування без обмежень у часі у дружній і теплій атмосфері.