• В Ужгородській публічній бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок "Life Skills

Сесія YABC: Молодь як агенти поведінкових змін

Рівні інструкторки із Закарпатської обласної та Ужгородської міської організацій Товариства Червоного Хреста України провели унікальну сесію YABC для молоді Ужгорода, створивши можливість зануритися в емоційний досвід через інтерактивні ігрові ситуації.
 YABC - це не просто навчання, а реальний досвід, що допомагає молодим людям зрозуміти, як стереотипи та упередження, засновані на фізичних характеристиках або особистій ідентичності, можуть впливати на людей, призводячи до стигматизації, маргіналізації та дискримінації.
 Молодь відчула, як важливо боротися з такими явищами, і навчилася протистояти їм у повсякденному житті.
 Дякуємо нашим активним учасникам за їх інтерес, ентузіазм та бажання змінювати світ на краще!