• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

Відзначення 200-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка

30 січня 2014 року о 14.00 з нагоди відзначення 200-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка у приміщенні центральної міської бібліотеки  відбудеться літературно-музична композиція «Струни Кобзаревого серця».
   Це спільний захід центральної міської бібліотеки та міського центру дозвілля-будинку культури, де можна буде почути вірші у виконанні учасників народної студії «Чарівне слово» ( Керівник – Наталія Дубініна ) міського центру дозвілля та пісні на слова Т. Г. Шевченка у виконанні тріо бандуристів «Чарівні струни Карпат» ( керівник – Марія Шиян ) міського центру дозвілля.