• Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

• 31 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся поетично-музичний виступ дуєту «Інша Тиша»(м.Київ) з Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким.

• Презентація книги "Промов моє ім'я" Інни Магас

• В Ужгородській міській бібліотеці Іван Хланта творчо відзначив свій 80-річний ювілей

• Серце, що кохає

Нові книги 2020

alt

Видання вміщує інформацію про нові книги та іншу друковану продукцію, що протягом 2020 року надійшли до бібліотек Ужгородської міської ЦБС.
Видання розраховано для спеціалістів бібліотечних закладів, широке коло та різні категорії   користувачів.

Переглянути повний текст