• #Деньєднання

• Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

• 31 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся поетично-музичний виступ дуєту «Інша Тиша»(м.Київ) з Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким.

Життя і чин для України (до 150 річчя з дня народження блаженного священномученика Климентія Шептицького)

alt

Верховна Рада України ухвалила постанову про вшанування на державному рівні 17 листопада 2019 року 150 років від дня народження Климентія Шептицького (1869 - 1951 роки життя), церковного та громадського діяча, політв’язня радянського режиму.
     Як повідомляє "Духовна велич України" з посиланням на "Радіо Свобода", блаженний Климентій Шептицький визнаний у 1996 році Праведником Народів Світу, бо разом із братом - митрополитом Андреєм - врятував понад 200 євреїв у роки Другої Світової війни.

Переглянути повний текст