• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

• #Деньєднання

"Мужня, ніжна жінка, диво українка" (До 150 - річчя від дня народження Лесі Українки)

alt

Методичні рекомендації присвячені до 150-річчя від дня народження Лесі Українки та до 110-річчя написання драми - феєрії «Лісова пісня». Подається вступна стаття про життєвий та творчий шлях письменниці, короткі біографічні дані, цікаві факти, розкриваються різні аспекти оригінальності «Лісової пісні» як шедевру української драматургії, а також подаються розробки заходів (сценарій літерної вікторини та літературного вечора).
Адресовані працівникам бібліотек, бібліотек для дітей,  широкому загалу користувачів.

Переглянути повний текст