• Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

• 31 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся поетично-музичний виступ дуєту «Інша Тиша»(м.Київ) з Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким.

• Презентація книги "Промов моє ім'я" Інни Магас

• В Ужгородській міській бібліотеці Іван Хланта творчо відзначив свій 80-річний ювілей

• Серце, що кохає

"Мужня, ніжна жінка, диво українка" (До 150 - річчя від дня народження Лесі Українки)

alt

Методичні рекомендації присвячені до 150-річчя від дня народження Лесі Українки та до 110-річчя написання драми - феєрії «Лісова пісня». Подається вступна стаття про життєвий та творчий шлях письменниці, короткі біографічні дані, цікаві факти, розкриваються різні аспекти оригінальності «Лісової пісні» як шедевру української драматургії, а також подаються розробки заходів (сценарій літерної вікторини та літературного вечора).
Адресовані працівникам бібліотек, бібліотек для дітей,  широкому загалу користувачів.

Переглянути повний текст