В Ужгородській публічній бібліотеці відбувся перегляд фільму "Біотоп"

Сьогодні в Ужгородській публічній бібліотеці відбувся перегляд документального фільму "БІОТОП" від #кіноклубмедіапросвіти #кіноклубDocuclub . Модераторка показу – Лариса Шувалова, волонтерка Ужгородського центру безоплатної правової допомоги.
20 червня країни світу відзначають Всесвітній день біженців. На сьогодні біженці − це одна з найбільш гострих проблем сучасного світу. Війни, стихійні лиха, порушення прав людини – головні причини того, чому люди змушені покидати свої домівки й шукати кращого життя деінде. Ця тема документального фільму молодого німецького режисера набула нового змісту для українців з початком повномасштабної військової російської агресії.
Оксана Дудаш - начальниця відділу комунікації та правопросвітництва Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області, розповіла про порядок надання пезоплатної вторинної допомоги.
      Марія Рішко, завідувачка сектору Ужгородське бюро правової допомоги центру з надання БВПД, розповіла про пільгову категорію осіб права на безоплатну вторинну правову допомогу, а саме: біженців та внутрішньо переміщених осіб. Також розповіла присутнім про проблемами з якими звертаються до них вимушені переселенці.
Присутні дізнались загальну інформацію про явище вимушеної міграції у світі. Обговорили фільм, який змусив замислитися над тим, як порушуються права людини в контексті біженства та міграції.